قوانین و مقررات


کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت اسم ساز را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.
عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

* بند 1
افراد برای عضویت در اسم ساز و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت ثبت نام و یا بعد از ورود ب سایت به قسمت تمدید اشتراک مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.
تبصره 1
تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
تبصره 2
صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره 3
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره 4
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره 5
استفاده از صفحه اول و دوم اسم ساز صرفاً رایگان است ولی برای مشاهده کامل پیشنهاد ها می بایست حق عضویت پرداخت نمایید.
تبصره 6
به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و اسم ساز مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

*بند2
کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و اسم ساز مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

*بند3
کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

*بند4
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
قسمت اول:
عضویت در سایت
قسمت دوم:
انتخاب بسته کاربری مورد نظر و پرداخت مبلغ معین( یا اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین
قسمت سوم:
ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر (تبصره 1)
ارسال رسید کالا و خدمات (کوپن تخفیف) بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد،به جز در مواردی که پرداخت از طریق واریز به حساب بانکی باشد که در این شرایط با اولین ورود کاربر زمان بسته انتخابی آغاز می گردد
تبصره 1
اسم ساز هیچگونه مسئولیتی در قبال اسامی پیشنهادی از هر نظر ندارد.
تبصره 2
پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

*بند5
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از اسم ساز به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین اسم ساز مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

*بند6
به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.
تبصره 1
اسم ساز این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

*بند7
اسم ساز از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، Backup تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.ایمیل: info@esmsaz.ir